Aktualności

Jem ze smakiem na Zjazdowej

Nowy rok powitaliśmy kolejną edycją Warzywniaka Premium. Ta styczniowa odbyła się we wtorek 15 na Łódzkim Rynku Hurtowym Zjazdowa.

Jem ze smakiem to projekt mający na celu pokazanie konsumentom i osobom prowadzącym sklepy z warzywami, że tak jak jabłka i warzywa mają swoje odmiany.

Każda odmiana przeznaczona jest do innych celów. Jedna marchew nadaje się bardziej do surówek, a inna do przetworzenia na sok.

Na Zjazdowej swoje odmiany zaprezentowała firma Rijk Zwaan Polska. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa promował projekt Polska Smakuje, w który Warzywniak Premium doskonale się wpisuje.

Na spotkaniu można było zdegustować surówki wykonane przez firmę JAR-DO z Poznania ze smakowitych odmian warzyw prezentowanych przez firmę nasienną.

Firmy DROS oraz Ogródek Dziadunia promowały swoje produkty, wytworzone z warzyw wyprodukowanych w polskich gospodarstwach.

O rodzajach opakowań i ich ważnej roli w łańcuchu logistycznym zgromadzonym słuchaczom opowiedział dr Andrzej Czarnecki z Politechniki Łódzkiej. W jaki sposób zarządzać uprawami, zakupami i sprzedażą, gospodarką magazynową, produkcją, logistyką przedstawił Adam Zimoń z firmy Informia.

Organizatorami spotkania były: redakcja WiOM, Rijk Zwaan Polska, Ł.R.H. Zjazdowa.

Na szerszą relację zapraszamy do numeru WiOM 03/2018, a teraz do galerii na fotorelację ze spotkania.

Zapraszamy też do obejrzenia relacji w Teleexpressie i Agrobiznesie  :)

https://teleexpress.tvp.pl/40882086/odmiana-warzyw-ma-znaczenie

http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/16012019-1215/40591692

macka

Galeria zdjęć

Jem ze smakiem na Zjazdowej

Zobacz także

Zobacz wszystkie

POZOSTAŁE TYTUŁY WYDAWNICTWA

Hortpress Sp. z o. o. | Realizacja Azure