• Nowa jakość w systemie edukacji rolniczej

  Nowoczesny sprzęt w jaki wyposażono Centrum Kwalifikacji i Rolnictwa Precyzyjnego w Kaczkach Średnich oraz innowacyjne podejście do edukacji pozwoli uczniom szkoły piąć się najwyżej jak to możliwe i będzie przykładem dla innych w jaki sposób osiągać sukcesy.
 • Premiery marki New Holland na Agro Show

  Jubileuszowa edycja wystawy Agro Show nie mogła obyć się bez żółtych i niebieskich maszyn New Holland. W dniach 20-23. września br. przy pasie startowym lotniska w Bednarach, marka zaprezentowała całą gamę produktów ze swojego bogatego portfolio – począwszy od ciągników i maszyn towarzyszących, poprzez kombajny, aż do lekkich maszyn budowlanych, które w tym roku debiutują na polskim rynku.
 • Nowości od Zetora

  Marka ZETOR w bieżącym roku prezentowała się w Polsce na Wystawie Maszyn Rolniczych Agroshow już po raz dwudziesty. Podczas tegorocznej jubileuszowej wystawy marka przedstawiła nowych członków z rodziny ZETOR. Zaprezentował się nowy CRYSTAL HD 170, MAJOR w nowym designie oraz inne maszyny z portfolio marki.
 • Z pasji tworzenia

  Gdy spotka się dwóch ludzi, którzy mają pasję tworzenia, to powstaje nowy produkt rynkowy.
 • Nowy tunel dla malin

  Firma Haygrove oferuje nowy tunel foliowy, dedykowany specjalnie dla malin. Czym nowy obiekt różni się od dotychczas oferowanych rozwiązań?
 • Kroplówka dla pomidorów

  Zachowanie optymalnej wilgotności podłoża jest ważnym czynnikiem plonotwórczym w uprawie pomidora polowego. Jak zatem o nią zadbać? Odpowiedź wydaje się być prosta – należy stworzyć efektywny system nawadniający.
 • Nowa inwestycja Shoeller Allibert

  Grupa Schoeller Allibert rozwija się – w Belgii powstał nowy zakład produkcyjny, którego inauguracja odbyła się 21 czerwca. Zaplecze obiektu oraz nowości produktowe zaprezentowano podczas wyjazdu studyjnego 29–30 maja (Beringen, koło Brukseli).
 • Zbiór mechaniczny malin

  Firma Weremczuk oferuje duży wybór maszyn do zbioru owoców jagodowych. Najprostszym urządzeniem przeznaczonym do zbioru malin jesiennych, prowadzonych bez podpór jest półrzędowy kombajn Natalka.
 • Części przez internet

  Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy dostarczający oryginalne części zamienne do maszyn  takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp.
 • Kombajn wielozadaniowy

  W ofercie firmy Jagoda JPS można znaleźć m.in. półrzędowe kombajny z serii Jarek 5 przystosowane do zbioru owoców różnych gatunków – porzeczki czarnej i czerwonej, agrestu, maliny jesiennej, aronii, świdośliwy, jagody kamczackiej, dzikiej róży.

Facebook