Poznaj nasz portal w nowej odsłonie!

Poznaj nasz portal w nowej odsłonie!

Zmieniamy się dla Was! Dziś oddajemy do użytku nową wersję portalu warzywaiowoce.pl. Jest więcej ciekawych i przydatnych informacji w atrakcyjnej formie graficznej do czytania na dowolnym urządzeniu. Jesteśmy przekonani, że Wam się spodoba!

Nowa odsłona strony to nie tylko atrakcyjniejsza grafika, ale także nowe tematy i jeszcze więcej fachowych porad przydatnych w codziennym prowadzeniu gospodarstwa.
Z myślą o Waszych gospodarstwach codziennie będziemy dostarczać Wam najświeższych informacji dotyczących uprawy warzyw i owoców miękkich. Będą to zarówno zalecenia agrotechniczne, nowinki techniczne, analizy rynku, jak i notowania cen skupu.
Do serwisu trafi także więcej najciekawszych wiadomości z kraju i ze świata. To często ważne decyzje urzędników w Brukseli i w Warszawie, które w czasach koronawirusa bardzo szybko przekładają się na codzienne warunki prowadzenia gospodarstw. Warto więc śledzić je na bieżąco.
Nowy portal jest już w pełni responsywny, dzięki czemu dobrze wyświetla się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych.
Rozwijamy także naszą obecność w mediach społecznościowych. Dlatego zachęcamy Was do polubienia naszego profilu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko treści z naszego portalu, ale także zdjęcia i filmy z pól naszych Czytelników.
Jesteśmy z Wami i dla Was – zaglądajcie na nasz portal jak najczęściej. Miłego czytania i oglądania!

NAWADNIANIE WARZYW POLOWYCH

Komentarze

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

Czerwiec2020

KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE