Dzwonek  Czytaj prenumeratę już od 159 zł  Skorzystaj

Wielka Majówka z Timac Agro

Wielka Majówka z Timac Agro

W Centrum Hotelowo-Konferencyjnym w Ossie k. Rawy Mazowieckiej 11–12 maja firma Timac Agro Polska (lider w produkcji i sprzedaży nawozów płynnych z substancjami biostymulującymi produkowanymi na bazie alg morskich) zorganizowała konferencję dla swoich klientów. W spotkaniu uczestniczyło prawie 400 rolników i ogrodników, 50 pracowników i ponad 30 osób z mediów branżowych, prasy i portali internetowych.

„Wielka Majówka” to połączenie merytorycznej konferencji oraz specjalnej akcji marketingowej skierowanej do topowych klientów firmy, którzy od 02.01 do 24.04. br. zakupili jednorazowo minimum 200 l nawozów płynnych z oferty Timac Agro, co zostało udokumentowane (formularz zgłoszeniowy) i potwierdzone (faktura). – „Wielka Majówka” to nawiązanie do staropolskiej tradycji, okazja do spotkania, wymiany wiedzy dotyczącej odżywiania roślin w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Chcieliśmy zaoferować naszym klientom coś więcej, coś wyjątkowego, co pozwoli poczuć im się jeszcze bardziej wyjątkowo – mówiła Agata Stolarska, prezes Zarządu Timac Agro Polska. Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać wykładów tematycznych oraz wygrać 3 samochody. W „Wielkiej Loterii Timac Agro” laureatami zostali: Łukasz Zabłocki, który został właścicielem samochodu Nissan Navara oraz Witold Horotko i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak, którzy wygrali samochody osobowe Skoda Fabia. 

Wykład inauguracyjny wygłosił prof. Jean B. Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który mówił nt. „Równowagi i odpowiedzialność w produkcji roślinnej”, a prof. Witold Grzebisz (UP w Poznaniu) o roli wapnia i fosforu w odżywianiu roślin. W panelu rolniczym prelekcje dotyczyły odżywiania startowego rzepaku z uwzględnieniem nawożenia ultrazlokalizowanego” oraz technologii Timac w odżywianiu startowym zbóż. W panelu ogrodniczym mówiono o nawadnianiu i fertygacji upraw sadowniczych, nowej gamie nawozów z biostymulacją i uzyskaniu owoców wysokiej jakości. msz

Podobne artykuły

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

WiOM 08/2022

magazine cover image KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE

PogodaPoznań

temp. min./max.

29°C/33°C