Kupując polskie produkty wspierasz polską gospodarkę!

Kupując polskie produkty wspierasz polską gospodarkę!

Jak wynika z analizy przygotowanej przez Grant Thornton, kupowanie w duchu patriotyzmu konsumenckiego mogłoby zasilić polską gospodarkę dodatkowo o kilkadziesiąt miliardów złotych rocznie.

Z analizy Grant Thornton wynika, że z każdej złotówki wydanej na polski produkt do naszej gospodarki wróci 79 groszy. W przypadku kupna produktów zagranicznych, ale produkowanych w Polsce, kwota ta zmniejszy się do 76 groszy. Produkt polski produkowany za granicą to zwrot do gospodarki 49 groszy z każdej złotówki. Dla produktów zagranicznych, wyprodukowanych poza granicami naszego kraju, z każdej złotówki w Polsce pozostanie tylko 25 groszy. 

Firma Kongres 590, przy wsparciu PKN Orlen i Poczty Polskiej organizuję kampanie "Wybieram 590 - sobota dla Polski". Celem jest edukowanie i zachęcanie Polaków do wybierania rodzimych produktów i usług. Akcja promowana jest m.in. przez aktorów Jacka Lenartowicza i Joannę Jabłczyńską, a także przez dziennikarzy Macieja Kurzajewskiego i Annę Popek. Oficjalna strona kampanii www.wybieram590.pl

Kupuj polskie produkty z kodem 590 i wspieraj polską gospodarkę.

oprac. mw na podst. wiadomoscihandlowe.pl

Komentarze

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

Maj 2020

KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE

PogodaPoznań

temp. min./max.

8°C/12°C