Zaproszenie do udziału w warsztatach – marketing, sprzedaż, tradycja

Zaproszenie do udziału w warsztatach – marketing, sprzedaż, tradycja

Gmina Wolanów wraz z partnerami zaprasza rolników i producentów rolnych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach dot. tradycji kulinarnych oraz marketingu produktów rolnych, organizowanych w 5 województwach przez Gminę Wolanów w ramach operacji  pn. „Wolanow Food Festival”

Celem warsztatów jest umożliwienie  mieszkańcom obszarów wiejskich 5 województw zdobycie nowych umiejętności zawodowych, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz wskazanie szans wynikających z prowadzenia działalności polegającej na produkcji żywności wysokiej jakości.

W programie warsztatów m.in.: przykłady z Polski i ze świata rynkowych sukcesów producentów lokalnych, promocja marki z wykorzystaniem nowych kanałów komunikacji, współpraca rolników w celu sprzedaży produktów,  strategie marketingowe.

Termin warsztatów:
  • 7 i 10 września 2019 roku - woj. lubelskie
  • 05 i 06 września 2019 roku - woj. łódzkie
  • 24 sierpnia i 12 września 2019 roku - woj. małopolskie
  • 27 i 29 sierpnia 2019 roku - woj. świętokrzyskie
  • 30 sierpnia i 14 września 2019 roku - woj. mazowieckie

Informacje na temat warsztatów można uzyskać pod nr telefonu: 48 380 36 51

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega sobie prawo wyboru uczestników warsztatów. Preferowani będą uczestnicy do 35 roku życia.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać w terminie do 24 sierpnia 2019 r. na adres: a.okroj@wolanow.pl.

Jednocześnie organizatorzy serdecznie zapraszają na finał projektu pn.: „Wolanow Food Festival”, który odbędzie się 15 września w Wolanowie. W trakcie festiwalu odbędą się Festiwal warsztaty kulinarne a także prezentacje lokalnych produktów.

Maciej Kania
Źródło: KSOW

Komentarze

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

Czerwiec2020

KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE