StoryEditor

Izydory 2022: rolnicy także otrzymali nagrody!

Gala Plebiscytu Izydory 2022 już za nami. Podczas uroczystości w piątek 27. października poznaliśmy firmy najbardziej przyjazne rolnikom, którzy na nie zagłosowali. Wszyscy gospodarze, którzy oddali swoje głosy na poszczególne firmy mogli także wygrać nagrody pieniężne i to na całkiem konkretne kwoty. Poznajmy zatem zwycięzców spośród rolników!

Przypomnijmy, że w 6 kategoriach wśród firm zgłoszonych przez rolników zwyciężyły:

- kategoria Chemia rolnicza

  • Timac Agro.

-Kategoria Uprawa i dystrybucja:

  • Ampol-Merol,

- Kategoria Finanse i ubezpieczenia:

  • Bank BNP Paribas,

Kategorii Maszyny i urządzenia rolnicze:

  • Pronar

Kategoria Części zamienne, usługi i dealerzy:

  • Kramp,

Kategoria Ciągniki:

  • John Deere,

Dzięki udziałowi w Plebiscycie Izydory 2022, rolnicy mogą wyróżnić te przedsiębiorstwa, które traktują gospodarza jak partnera i go szanują. W ten sposób podpowiadamy także innym rolnikom, z którymi podmiotami warto współpracować.

Rolnicy mogli wygrać 2,5 lub 10 tys. zł

Biorąc udział w naszym konkursie można było wygrać nagrody o łącznej wartości aż 17 tys. złotych:

  • I nagroda: 10 000 zł,
  • II nagroda: 5000 zł,
  • III nagroda: 2000 zł

1 miejsce - Pan Jakub Danielewicz

Wiosna, lato, zima, jesień wieś się gminna szybko niesie, że plebiscyt Izydory to branżowy jest faworyt! Sto lat, sto lat sto piętnaście, cieszcie się świętujcie, bawcie, sto lat, sto lat, sto dwadzieścia, dziś świętują już przedmieścia! Dla Was kwiaty i oklaski, sto lat sto lat fleszy blaski. Najlepszego no i kropka! Kończy się radosna zwrotka!:-)

2 miejsce - Pan Wojciech Michniowski

Życzę sobie i Wam oraz wszystkim gospodarstwom,  przedsiębiorstwom, tym małym i dużym, aby ich wkład w rolnictwo został należycie doceniony. Aby to co trafia na rodzinny stół, to jak ciężka praca i wysiłek rolników buduje polską gospodarkę znalazło swoje odzwierciedlenie w społeczeństwie. Aby rolnictwo, polskie rolnictwo było dumą Polaków i kojarzyło się ze smakiem wyniesionym z rodzinnych domów.

3 miejsce - Pan Ryszard Ołdachowski

Mój szanowny Izydorku, ślę życzenia już od wtorku. Dużo zdrowia, mniej roboty, niech mijają Cię kłopoty, niech Ci ludzie ślą życzenia, te najlepsze do spełnienia. Pięć lat, to jest całkiem sporo, więc na pewno Cię wybiorą, bo Izydor z Ciebie złoty, bierz pod pachę te klamoty, zasiądź w fotel z wygodami, bądź prezesem z zasadami!

 

Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i wysyłamy czeki  z potwierdzeniem wygranej!

29. maj 2024 15:35