StoryEditorRelacja

„Zielona Technologia” to główne hasło podczas jesiennej edycji Targów w Marszewie

05.10.2022., 11:00h
Podczas tegorocznych Jesiennych Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMASZ, odwiedzający mieli okazję obejrzeć między innymi instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe czy magazyny energii. Co jeszcze czekało na uczestników?

„Przyjazna energia w domu i w zagrodzie” to nazwa tegorocznej jesiennej edycji Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMASZ. To ostatnie w tym roku targi organizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

image

WODR relacja ze spotkania

FOTO: fot. Wodr Facebook

Tegoroczne targi po raz kolejny cieszyły się dobrą frekwencją. Odwiedzający w tym roku mieli okazje uzyskać porady dotyczące wykorzystania „zielonej energii”, obejrzeć instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe oraz magazyny energii.

Otwarcia targów dokonała Alicja Stachowiak – drugi zastępca dyrektora Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

image

WODR relacja ze spotkania

FOTO: fot. Wodr Facebook

–  Targi rolnicze są szansą na poznawanie innowacji i pozyskiwanie nowych rozwiązań do swoich gospodarstw rolnych, ale też okazją do integracji całego środowiska. To nie tylko merytoryczne rozmowy, ale również możliwość wspólnego spędzenia czasu oraz doświadczenia kultury regionalnej – podkreślała Alicja Stachowiak.

image

WODR relacja ze spotkania

FOTO: fot. Wodr Facebook

Tegoroczny sezon targów organizowanych przez WODR w Poznaniu dobiegł końca. W przyszłym roku, w dniach 3-5 czerwca Ośrodek będzie organizatorem Krajowych Dni Pola Sielinko 2023, czyli najważniejszej imprezy rolniczej w Polsce poświęconej innowacjom w rolnictwie.

20. czerwiec 2024 19:36