StoryEditorHazera Poland

Renata Jankowska i nowe wyzwania

05.11.2022., 11:00h

Przedstawiamy informację od Renaty Jankowskiej, której przygoda i wspólna praca z firmą Hazera Poland zakończyła się z dniem 1 listopada 2022, po blisko 13 latach pracy. Powodzenia na nowym stanowisku i samych sukcesów!

" Szanowni Państwo,

Nadszedł czas, aby pożegnać się Państwem, po ponad 13 latach pracy w Nickerson-Zwaan, a następnie Hazera Poland. Moja przygoda i misja w Hazera Poland kończy się z dniem 1 listopada 2022 roku. Łza się w oku kręci, bo zostawiam tu ponad 13 lat, świetny zespół specjalistów i wielu przyjaciół. 

Chciałabym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wspólną pracę, współpracę oraz wspólnie spędzony czas. W tym okresie Hazera rozwinęła się na polskim rynku, poszerzyła swoje portfolio o nowe firmy a co za tym idzie o nowe gatunki i odmiany. Razem przechodziliśmy przez zmianę marki i z Nickersona staliśmy się Hazerą.  Miałam ogromną przyjemność świętować z Państwem 20-lecie istnienia firmy na polskim rynku.

Wielkim przywilejem i radością dla mnie były nasze spotkania podczas dni otwartych, szkoleń, edycji EOC czy zwykłych wizyt roboczych. Za te wszystkie lata bardzo dziękuję. Będę pamiętała tylko dobre chwile, bo na innych nie ma sensu się skupiać.

Moje nowe zadania będą nadal związane z grupą Limagrain w dziale rolniczym LG. Będę odpowiedzialna za rozwój Europy Centralnej, moja siedziba będzie w Rumunii. Do Bukaresztu przenoszę się w listopadzie.

Do Polski będę wracała jak najczęściej i mam nadzieję, że spotkamy się wielokrotnie w różnych miejscach w kraju, przy różnych okazjach.

Życzę wszystkim udanego sezonu i dalszej owocnej współpracy z osobą, która zastąpi mnie na stanowisku Dyrektora, a także z zespołem firmy Hazera. 

Z poważaniem,

Renata Jankowska "

 

My równiez życzymy udanego sezonu i samych sukcesów na nowym stanowisku.
Redakcja WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

16. lipiec 2024 17:15