StoryEditor

Ważna informacja dla Prenumeratorów magazynu WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

17.01.2023., 12:13h
WiOMWiOM
W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy Polskim Wydawnictwem Rolniczym Sp. z o.o. a wydawnictwem Plantpress Sp. z o.o. przekazujemy Państwu informację od Zarządów obu firm.

Drodzy Czytelnicy,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dnia 12 stycznia 2023 roku wydawnictwa: PWR i Plantpress podpisały porozumienie w sprawie współpracy w dystrybucji czasopism ogrodniczych. Od lutego 2023 roku PWR w miejsce WiOM Warzywa i Owoce Miękkie będzie oferował swoim prenumeratorom Warzywa. Zamiast dotychczasowych dwóch czasopism poświęconych warzywnictwu (Warzywa i WiOM Warzywa i Owoce Miękkie) od lutego 2023 roku do rąk czytelników i prenumeratorów trafi jedno czasopismo Warzywa.

Jeżeli mają Państwo wykupioną wcześniej prenumeratę obu czasopism – prosimy o kontakt z jednym z wydawców. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne vouchery na inne pozycje wydawnicze, możemy przedłużyć Państwu prenumeratę na rok kolejny lub zwrócimy wpłaconą kwotę.

 

Kontakt do PWR: Joanna Sztaba, tel. 61 8862950, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do Plantpress: Weronika Zuk – Skarszewska, tel. 53 2545424, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CZYTAJ CAŁY KOMUNIKAT PWR i PLANTPRESS

image

Komunikat Plantpress

FOTO: fot. Pwr
16. lipiec 2024 06:02