StoryEditor

Agro Show 2022: uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Rolnik - zawód wielkiej wagi"

26.09.2022., 00:00h

Zwycięzcy Konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi" odebrali podczas Targów Agro Show 2022 w Bednarach nagrody - ładowarkę przegubową Weidemann 1390 i 640 litrów biostymulatorów Agro-Sorb.

W sobotę na Targach Agro Show 2022 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie "Rolnik - zawód wielkiej wagi", zorganizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze. 

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 główną nagrodą w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi” 

Konkurs „Rolnik-zawód wielkiej wagi” zorganizowało Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m.in. naszego magazynu. Żeby wygrać, należało odgadnąć wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR i wymyślić hasło promujące czasopismo "Warzywa i owoce miękkie".


Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 to główna nagroda w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi” 

Precyzyjnie udało się to odgadnąć Panu Rafałowi z miejscowości Ptaki. Bezbłędnie wytypował wagę ładowarki wraz z paletą gazet, która wyniosła 3199 kg. 


Pan Rafał, producent mleka z miejscowości Ptaki wygrał w naszym konkursie ładowarkę przegubową Weidemann 1390. Na zdjęciu z synem Mateuszem

- Do wzięcia udziału w konkursie namówił mnie syn Mateusz. Stwierdził, że dzięki ładowarce przegubowej nasza praca stanie się lżejsza i będziemy się mogli lepiej rozwinąć. Waga ładowarki z gazetami to też zasługa syna, który perfekcyjnie oszacował ciężar zestawu - powiedział pan Rafał.

Zaznaczył, że ładowarka bardzo przyda się do zadawania paszy w jego gospodarstwie.

- Prowadzę gospodarstwo mleczne. Zabudowania są starego typu, gdzie wozem paszowym nie da się wjechać, więc ładowarka wyręczy pracę ręczną – zaznaczył nasz laureat.

Symboliczny kluczyk do maszyny i kombinezon roboczy przekazał zwycięzcy przedstawiciel Weidemanna. 

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 jest to maszyna z grupy Hoftrac i świetnie sprawdzi się w gospodarstwie z produkcją zwierzęca. Są do niej cztery osprzęty, które znacznie ułatwią pracę. Na rynku polskim istniejemy już od 22 lat. Oferujemy pełną gamę ładowarek od przegubowych po teleskopowe – powiedział Paweł Suchocki, Dyrektor Regionu z firmy Weidemann.

640 litrów biostymulatorów Agro-Sorb Folium nagrodą za II miejsce

Laureatem drugiej nagrody w naszym konkursie został Pan Piotr z Dzierzkowic, który ocenił wagę ładowarki z paletami gazet na 3190 kilogramów. Rolnik wygrał 640 litrów biostymulatorów z L-aminokwasami z hydrolizy enzymatycznej od Agro-Sorb i redakcji WiOm Warzywa i Owoce miękkie. 

nagroda w konkursie wiom

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

16. lipiec 2024 17:39