StoryEditor

Dlaczego warto zainwestować w reklamówki na rolce?

25.08.2022., 00:00h

W wielu różnych gałęziach przemysłu pracownicy stosują na co dzień torebki z folii. Są one bardzo wytrzymałe i pozwalają na bezpieczny transport i przechowywanie różnych przedmiotów. Dlaczego warto zdecydować się na foliówki na rolce?

Foliówki na rolce

Reklamówka na rolce charakteryzuje się tym, że jest jednorazowa, przezroczysta i niewielka, a dla wygody użytkowników jest dodatkowo umieszczona na specjalnej rolce, która umożliwia szybkie i łatwe odrywanie kolejnych zrywek. Takie torebki są wyprodukowane z folii HDPE, która odznacza się wieloma cennymi właściwościami. Ma ona większą gęstość niż inne materiały tego rodzaju.
Reklamówki na rolce do sklepu i nie tylko są bardzo trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia czy przekłucia, a także wilgoć czy niektóre chemiczne substancje. Zrywki na role mają szerokie zastosowanie w wielu różnych miejscach – zarówno w firmach produkcyjnych, sklepach, jak i domach mieszkalnych. Przeciętna osoba ma z nimi styczność niemal wszędzie – w sklepach spożywczych oraz wielobranżowych, w marketach, na targowiskach i innych punktach handlowych. Reklamówka na rolce wykorzystywana jest na dużą skalę, a do jej zalet należy trwałość, poręczność, wygoda oraz atrakcyjna cena. Dzięki tym właściwością zrywki na rolce na stałe zagościły w sklepach, zakładach pracy, firmach cateringowych, restauracjach oraz domach prywatnych.

Gdzie stosuje się torebki foliowe na rolce?

Reklamówka na rolce jest bardzo popularna i wykorzystuje się je głównie w sklepach spożywczych oraz wielobranżowych marketach, piekarniach, cukierniach, a także i na stoiskach targowych z owocami, warzywami, pieczywem i mięsem. Znajdują zastosowanie również w punktach gastronomicznych czy firmach cateringowych. Bardzo często wykorzystuje się je też do pakowania i przechowywania niewielkich elementów przemysłowych, takich jak śrubki. Dziś większość sklepów nie jest w stanie obyć się właśnie bez takich zrywek.

Tego rodzaju foliówki znajdują zastosowanie niemal w każdej branży. Zwykle można się spotkać z nimi w sklepie, ale wiele osób kupuje je także do swojego prywatnego domu. Zrywki na rolce umożliwiają przechowywanie dużej liczby przydatnych torebek foliowych nawet w niewielkich przestrzeniach. Taką rolkę można umieścić na półce lub w szufladzie w kuchni, aby zawsze ją mieć pod ręką, na przykład podczas przygotowywania drugiego śniadania do pracy lub dzieciom do szkoły. Natomiast taką rolkę w sklepie umieszcza się na stojaku, który pozwala na szybkie pobieranie kolejnych zrywek, zarówno w przypadku pracowników, jak i klientów.

Gdzie można kupić torebki na rolce?

Reklamówki na rolce są wyjątkowo popularne w sklepach spożywczych i marketach wielobranżowych, a także i na stoiskach targowych czy w restauracjach – właściciel tego rodzaju miejsc zdecydowanie powinni zaopatrzyć swoje firmy i lokale w specjalne reklamówki znajdujące się na rolce. Takie rozwiązanie przyspiesza oraz ułatwia pracę pracownikom, a jednocześnie ułatwia klientom zakupy. Wysokiej jakości zrywki na rolce najlepiej kupować w sprawdzonych i cenionych miejscach, takich jak hurtownia opakowań Ekspert Południe.

22. maj 2024 13:43