StoryEditor

Jagodowe trendy 2019

17.01.2019., 11:47h

W Kraśniku trwa konferencja sadownicza „Jagodowe trendy”. Wydarzenie odbywa się w tym roku po raz XV. Bogatemu programowi wykładów towarzyszy wystawa firm branżowych.

Jubileuszowa, XV edycja konferencji była okazją do przypomnienia początków i historii tego wydarzenia w ubiegłych latach oraz osób, które są nierozerwalnie związane z samą konferencją, jak i produkcją owoców jagodowych na Lubieszynie. Wspomnieniom z przeszłości towarzyszy jednak śmiałe spojrzenie w przyszłość – bowiem ta konferencja, zgodnie z nazwą, wskazuje i wyznacza najważniejsze trendy w branży owoców jagodowych.

Tematyka wykładów skupia się wokół aktualnych zagadnień i głównych problemów branży. W kuluarach i rozmowach z wystawcami można dowiedzieć się co aktualnie jest na topie i czy warto zainteresować się w zbliżającym się sezonie. Jakie gatunki i odmiany sadzić? Na jaką technologię uprawy postawić? Po dwóch dniach konferencji i solidnej porcji wiedzy oraz informacji dotyczących produkcji i rynku owoców jagodowych w kraju i na świecie, być może łatwiej będzie odpowiedzieć sobie na te pytania.

Niebawem relacje z tego wydarzenia na łamach naszych czasopism.

am
25. marzec 2023 11:18