StoryEditor

Już jutro rozpoczynają się XIX Dni Ogrodnika

08.09.2017., 11:08h

Już jutro, 9 września br. rozpoczyna się dziewiętnasta edycja Dni Ogrodnika – Targów Międzynarodowych. Na terenie Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie k. Kalisza zaprezentuje się ok. 200 firm z branży ogrodniczej.  Są to obecnie największe targi ogrodnicze w Polsce, skupiające najważniejszych dostawców i firmy z tego sektora.

Impreza na charakter promocyjno-konsultacyjny. Jest skierowana przede wszystkim do ogrodników – producentów warzyw pod osłonami oraz w polu, producentów roślin ozdobnych, sadowników, plantatorów roślin jagodowych, szkółkarzy, ale również do doradców i handlowców.

Zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i środki produkcji dla ogrodnictwa, w tym m.in.: nawozy, środki ochrony roślin, podłoża, symulatory wzrostu, najnowsze odmiany warzyw, roślin  jagodowych, roślin ozdobnych, a także urządzenia techniczne do uprawy pod osłonami i w polu, instalacje do nawadniania i fertygacji, ciągniki i maszyny ogrodnicze, lampy do doświetlania asymilacyjnego, maszyny sortujące i pakujące, wyposażenie chłodni i przechowalni, mierniki, automatyka szklarniowa, konstrukcje szklarni i tuneli, kurtyny, szkło, folie, włókniny, urządzenia ciepłownicze oraz wiele innych produktów dla szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Będą też firmy zajmujące się skupem i pośrednictwem w obrocie warzywami oraz owocami.

Jak co roku, zostaną zorganizowane punkty informacyjne, takich placówek, jak: Instytut Ochrony Roślin – PIB, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Stacja Chemiczno – Rolnicza,  ZUS i inne, a także stoisko, gdzie będzie można skorzystać z porad prawnika. Odbędą się także wykłady oraz konsultacje. Szczegółowy program targów można znaleźć na stronie internetowej: http://www.dni-ogrodnika.pl/program-xix-edycji

Zapraszamy do Gołuchowa!

Czas trwania targów: sobota, 9.IX.  godz. 10.00 – 17.00, niedziela, 10.IX. 10.00 – 16.00.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska naszego wydawnictwa – Hortpress, gdzie polecamy m.in. najnowsze numery czasopism „Pod Osłonami”, „WiOM – Warzywa i Owoce Miękkie”, „Sad Nowoczesny”, a także inne intersujące nowości wydawnicze!

am

 

20. czerwiec 2024 19:03