StoryEditor

Kończy się plebiscyt w Elizówce

16.11.2016., 10:49h
Jeszcze tylko 2 dni można głosować na "Hurtownię Przyjazną Klientowi 2016". Akcja odbywa się na Lubelskim Rynku Hurtowym i według organizatorów cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Plebiscyt na „Hurtownię Przyjazną Klientowi 2016” trwa od 31 października, a zakończy się 18 listopada. W konkursie zorganizowanym na Lubelskim Rynku Hurtowym S.A. w Elizówce biorą udział firmy działające na lubelskiej giełdzie. Poddają się one ocenie klientów w 5-cio stopniowej skali w następujących kryteriach: 

  • jakość towaru 
  • bogata oferta
  • konkurencyjne ceny
  • uprzejma obsługa

Firma, która zdobędzie największą ilość punktów, oprócz nagrody pieniężnej ufundowanej przez Zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego oraz Wójta Gminy Niemce, będzie dzierżyła tytuł „Hurtowni Przyjaznej Klientowi 2016”.

Nagrodę, firmowe parasole Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A., otrzymają również wszyscy, którzy prawidłowo oddadzą swój głos. Dodatkowo wezmą oni udział w losowaniu nagrody w postaci abonamentu wjazdowego na zakupy na Rynku Elizówka. 

Poprzez organizację plebiscytu zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego chce docenić cieżką pracę jaką firmy działające na giełdzie wkładają w podnoszenie jakości i atrakcyjności swojej oferty oraz nagrodzić lojalność ich klientów. 

Rozstrzygnięcie Plebiscytu „ Hurtownia Przyjazna Klientowi 2016” nastąpi na uroczystej Gali „Nasze Owocobranie”  w dniu 25.11.2016 r.

15. lipiec 2024 09:29