StoryEditor

Odwiedź nas na Agro Show w Bednarach!

25.09.2021., 00:00h

Jeżeli będziecie na Agro Show to koniecznie zajrzyjcie na stoisko Polskiego Wydawnictwa Rolniczego - wydawcy magazynu WiOM Warzywa i Owoce Miękkie w sektorze B nr 234! 

Tegoroczne Agro Show trwa trzy dni - od piątku 24 września do niedzieli 26 września. Formuła otwartej wystawy sprawdza się od lat, bo daje doskonałe możliwości prezentacji każdemu wystawcy. A tych, jak w poprzednich latach, będzie kilkuset. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawi się kilkudziesięciu wystawców z zagranicy: m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, czy Skandynawii. Kolejny raz, dzięki obecności najistotniejszych krajowych i zagranicznych firm działających w branży rolnej, rolnicy będą mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów i zaplanować przyszłe inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Przypominamy, że wstęp na wystawę o raz parkingi tradycyjnie będą bezpłatne. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowanie przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.agroshow.pl.

Nowością tegorocznej wystawy będzie to, że plany wystawy oraz katalog dostępny będzie tylko w formie online. Już teraz dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, która można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 

Na stoisku Polskiego Wydawnictwa Rolniczego znajdziecie bogata ofertę fachowej prasy rolniczej, w tym magazyn WiOM Warzywa i Owoce Miękkie. Jak zwykle mamy dla Was sporo targowych atrakcji, m. in:

  • zabawa zręcznościowa z nagrodami,

  • pokaz grupy tanecznej,

  • pokaz wyremontowanego Ursusa 1204 DE LUXE,

  • pokaz zabytkowego Ursusa C 45 z 1950 roku,
  • tradycyjna grochówka i pyszna kawa,


Zapraszamy serdecznie do sektora B na stoisko nr 234. Do zobaczenia!
21. lipiec 2024 02:15