StoryEditor

Ogrodniku, zadbaj o siebie, odbierz zniżkę na badania!

21.12.2021., 00:00h

Jeśli chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem jak najdłużej, nie zwlekaj! Już dziś umów się na badania. Dostaniesz od nas specjalny rabat! Pamiętaj, proste badania laboratoryjne mogą wykryć wiele groźnych chorób.

Często boimy się samych badań, bo wydaje się nam, że „złe wyniki” oznaczają ciężką chorobę i problem zdrowotny. Albo uważamy, że jeśli nie chodzimy do lekarza, to nie ma choroby. To błąd, bo choroby przewlekłe rozwijają się w sposób podstępny przez wiele lat, nie dając widocznych objawów. Jedynym dostępnym sposobem rozpoznania takiej choroby są regularne badania laboratoryjne.

Ogrodniku, odbierz zniżkę na badania

Dla Naszych Czytelników, którzy postanowią się przebadać, mamy wyjątkowy prezent: 15-proc. rabat na wybrane badania w laboratoriach ALAB. By otrzymać kod rabatowy wystarczy wysłać SMS pod numer 4321 o treści: PWR.BADANIE (koszt wg taryfy operatora). Na stronie www.alablaboratoria.pl/punkty znajdziesz adresy laboratoriów ALAB. Szczegółowe warunki promocji pod numerem tel. 61 886 29 30.

Proste badanie może uratować zdrowie i życie

Regularne wykonywanie badań laboratoryjnych z krwi, moczu czy kału, pozwala na wykrycie choroby nawet na bardzo wczesnym etapie. Bardzo często wystarczy wtedy korekta diety, zwiększenie aktywności fizycznej oraz prowadzenie regularnego trybu życia, aby choroba przestała się rozwijać. Szczególnie ważne jest więc wykonywanie określonych badań w sytuacji, kiedy w rodzinie występują choroby przewlekłe.

A warto ro zrobić, bo wiele chorób przewlekłych rozwija się podstępnie, nie dając objawów przez wiele lat. Na tym etapie jedynym dostępnym sposobem rozpoznania są badania laboratoryjne. Dlatego regularne ich wykonywanie pozwala na wyprzedzenie choroby i rozpoznanie jej na wczesnym etapie.

Profilaktyka i monitorowanie stanu zdrowia powinny być priorytetem dla wszystkich. Badajmy się!Fot.: Julia Koblitz on Unsplash
19. maj 2024 11:03