StoryEditor

Pierwsza edycja Mospilan Tour – Co nas czeka?

25.03.2022., 00:00h

Pierwsza edycja Mospilan Tour, startuje już 20 kwietnia 2022 r. W ramach cyklu spotkań poświęconych ochronie insektycydowej przedstawiciele Sumi Agro Polnad odwiedzą aż 11 lokalizacji na terenie całego kraju.

W ramach cyklu spotkań poświęconych ochronie insektycydowej przedstawiciele firmy Sumi Agro Poland odwiedzą aż 11 lokalizacji na terenie całego kraju. Setki kilometrów w trasie i fachowe rozmowy z rolnikami i ogrodnikami. Co nas czeka?
 
- MOSPILAN TOUR to dla nas świetna okazja do bezpośredniego kontaktu z klientami – rolnikami - i rozmowy o ich problemach i sukcesach. W każdej z lokalizacji będą obecni pracownicy Sumi Agro Poland, którzy nie pozostawią pytań bez odpowiedzi. Spotkania odbędą się na terenie sklepów partnerskich i będą miały otwartą formułę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Chcemy, aby imprezy w ramach MOSPILAN TOUR odbywały się w rodzinnej atmosferze, dlatego w każdej z 11 lokalizacji zorganizujemy poczęstunek dla gości i wręczymy upominki. – mówi Urszula Filipecka, Dyrektor Marketingu Sumi Agro Poland.

Kupony rabatowe na zakup Mospilanu

Dla wszystkich odwiedzających spotkania przewidziane są kupony rabatowe pozwalające na zakup produktu Mospilan na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Fachowe rozmowy

Takie spotkania to idealna okazja do osobistych rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń oraz zadania pytań zarówno przedstawicielom firmy Sumi Agro Poland jak i pracownikom sklepów partnerskich. Głównym tematem będzie skuteczna ochrona insektycydowa. Na spotkaniach pojawią się również eksperci z zakresu rozpoznawania i zwalczania szkodników z najlepszych uczelni w Polsce.
 
Marta Strzelecka – Berek, Kierownik ds. Produktów Rolniczych Sumi Agro Poland. podkreśla, że firma traktuje spotkania jako możliwość kontaktu i poznania problemów i opinii najważniejszej grupy klientów – rolników i sadowników:
 
- Przyjęliśmy formułę otwartych drzwi. Nie budujemy niepotrzebnych schematów, chcemy się spotkać i porozmawiać. Liczymy na ciekawe dyskusje i miło spędzony czas z naszymi Klientami. Nie zamykamy się na żaden temat. Zapraszamy na grilla wszystkich zainteresowanych. Dla nas jako firmy jest to również powód do świętowania - wg badań Kynetec (badanie FARM TRAK 2021) staliśmy się niekwestionowanym liderem rynku insektycydowego w Polsce. Chcemy się dziś dzielić naszym doświadczeniem, służyć pomocą, odpowiadać na potrzeby rynku. Jesteśmy tam dla naszych Klientów.

Kiedy i gdzie?

Na trasie pierwszej edycji  MOSPILAN TOUR znalazło się aż 11 lokalizacji. Poniżej pełna lista spotkań:opr. Bernat Patrycja
Źródło: Sumi-Agro
Fot: Sumi - Agro

22. maj 2024 14:18