StoryEditor

Szkolenie ze sprzedaży i marketingu odmian warzyw w Toruniu

02.12.2019., 12:14h

27 listopada w Toruniu firma Hazera zorganizowała szkolenie dla swoich dystrybutorów. Poruszono najważniejsze tematy związane ze sprzedażą i marketingiem odmian warzyw będących w ofercie firmy Hazera Poland (marki Hazera, Vilmorin, HMClause i ISI Sementi). Przedstawiono także nowości i najważniejsze dla firmy odmiany.

Renata Jankowska, dyrektor generalna Hazera Polska poinformowała, o zmianach jakie dzieją się w firmie od roku. W lipcu sfinalizowana została transakcja połączenia w Polsce firm HM.Clause oraz Hazera. Tym samym Hazera Poland poszerzyła swoje portfolio o produkty HM.Clause. Obydwie firmy od 1 lipca rozpoczęły działanie w siedzibie przy ulicy Marywilskiej w Warszawie. Zakończenie procesu integracji spółek powinno zakończyć się w styczniu 2020 r. 

W wyniku połączenia spółek zmieniała się struktura zespołu Hazera. Michał Taraska, dyrektor sprzedaży i rozwoju w HM.Clause w nowej strukturze obejmuje stanowisko lidera projektów. Będzie kierował międzynarodowym projektem rozwoju rynku w krajach bałtyckich oraz projektem rozwoju współpracy z sieciami handlowymi.

msz

24. maj 2023 18:08