StoryEditor

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – XII edycja już w styczniu w Nadarzynie

03.11.2021., 00:00h

W dniach 12 – 13 stycznia w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbędzie się XII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022. W imprezie weźmie udział 240 firm z branży ogrodniczej, zarówno polskie jak i zagraniczne.

Podczas targów odbędzie się 6 konferencji tematycznych

Podczas każdej edycji TSW na sześciu konferencjach poruszane są najważniejsze tematy dostarczające rozwiązań w zakresie uprawy oraz produkcji owoców i warzyw. Nowością jest konferencja „Przetwórstwo owoców i warzyw” organizowana przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Podjęte zostaną zagadnienia związane z organizacją przydomowej przetwórni owocowo-warzywnej, kiszonkami warzywnymi, produktami wieloskładnikowymi, wykorzystaniem odpadów z produkcji roślinnej.

Plan konferencji

-  12 stycznia 2022 - konferencje:

  • truskawkowa,
  • o uprawach warzyw polowych,
  • o uprawach pod osłonami.

- 13 stycznia 2022 – konferencje:

  • sadownicza,
  • przetwórstwo owoców i warzyw,
  • „Ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone”, gdzie głównym tematem będzie dostosowanie polskiego ogrodnictwa do wyzwań stawianych przez ambitny program unijny „Zielony Ład”. 

Wszystko co potrzebne do produkcji owoców i warzyw w jednym miejscu

Obecnie do udziału w TSW 2022 zgłosiło się ponad 240 firm. Wśród wystawców obecne są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru oraz nawozy, środki ochrony roślin, materiał szkółkarski, nasiona, opakowania, chłodnie, siatki, tyczki, a także inny sprzęt oraz akcesoria niezbędne w produkcji sadowniczej i warzywniczej. 

Targi i konferencje są bezpłatne! – zarejestruj się już dziś

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne. Konieczna jest rejestracja online na www.tsw.pl

Partnerami tego ważnego dla producentów owoców i warzyw wydarzenia będą po raz kolejny wiodące firmy z branży nawozowej – Timac Agro Polska Sp. z o.o. oraz Agrosimex Sp. z o.o., największa firma dystrybucyjna środków do produkcji ogrodniczej w kraju. Do grona patronów TSW w tym roku po raz pierwszy dołączyła firma doskonale znana wszystkim ze środków ochrony roślin - UPL Polska Sp. z o.o.

 

21. lipiec 2024 02:30