StoryEditor

Wielka Loteria CHWASTOX® 2022. Dwa tysiące nagród od CIECH Sarzyna

10.03.2022., 00:00h

Ruszyła loteria dla rolników, organizowana przez producenta środków ochrony roślin – Ciech Sarzyna.

Ciech Sarzyna rusza z wielką loterią. Co trzeba zrobić aby zabrać udział w promocji?
Wystarczy kupić przynajmniej jedno opakowanie o dowolnej pojemności z rodziny marki Chwastox do użytku profesjonalnego. Następnie zarejestrować specjalny kod na stronie www.loteriachwastox.pl lub zgłosić go SMS-em.

Co jest do zdobycia?

Do zdobycia jest ponad dwa tysiące nagród, a główna nagroda to aż 20 tysięcy złotych. Loteria trwa do 31 maja 2022 roku.

- Po raz kolejny CIECH Sarzyna z najbardziej rozpoznawalną marką herbicydu wśród producentów środków ochrony roślin CHWASTOX® zaprasza do wzięcia udziału w corocznej Wielkiej Loterii CHWASTOX®, w której do wygrania są tysiące atrakcyjnych nagród oraz nagroda główna w wysokości 20 tysięcy złotych. Najwyższej jakości produkty z rodziny CHWASTOX® cieszą się zaufaniem kolejnych już pokoleń rolników, którzy stawiają na pewny, skuteczny polski środek chwastobójczy. Dzięki ciągłemu rozwojowi produktów możliwe jest zwalczanie chwastów we wszystkich głównych gatunkach zbóż. Preparaty CHWASTOX® są stosowane zarówno w profesjonalnych gospodarstwach rolnych, jak wspierają walkę z chwastami na przydomowych trawnikach – mówi Sebastian Kostrubała, Dyrektor Marketingu i Obsługi Sprzedaży CIECH Sarzyna S.A.
 
Więcej informacji na temat ogólnopolskiej Wielkiej Loterii CHWASTOX® 2022 można znaleźć na stronach: www.loteriachwastox.pl oraz www.ciechagro.pl/loteria.

opr. Bernat Patrycja
Źródło: Ciech-Sarzyna
fot. Ciech-Sarzyna

29. maj 2024 13:35