StoryEditor

Wyniki konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi". Zobacz kto wygrał!

07.09.2022., 00:00h

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 i biostymulatory Agro - Sorb znalazły swoich właścicieli! Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs "Rolnik - zawód wielkiej wagi". Poznaj zwycięzców!

Przypomnijmy, że Konkurs "Rolnik - zawód wielkiej wagi" organizowany był przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawcę m. in. magazynu WiOM Warzywa i Owoce Miękkie i trwał do 31 sierpnia br. Główną nagrodą w konkursie była  ładowarka przegubowa Weidemann 1390. Drugą nagrodą był zapas 640 litrów biostymulatoró od firmy Agro - Sorb.

Aby starać się o wygraną w konkursie jego uczestnik musiał:

1. Odgadnąć wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR (zestaw widoczny jest na zdjęciu poniżej).2. Wymyślić hasło promujące czasopismo "WiOM Warzywa i Owoce Miękkie".

3. Wejść na stronę www.konkurs.pwr.agro.pl i wypełnić zgłoszenie konkursowe podając swoje dane, wagę konkursowego zestawu oraz hasło promujące "WiOM Warzywa i Owoce Miękkie".

Zasady przydzielania nagród w konkursie

Komisja Konkursowa przyznała nagrodę główną - ładowarkę Weidemann 1390 uczestnikowi, który spośród wszystkich uczestników otrzymał najwyższą liczbę punktów za najtrafniej oszacowany wynik zadania konkursowego nr 1 polegającego na odgadnięciu wagi ładowarki razem z paletą gazet oraz za zadanie konkursowe nr 2 polegające na wymyśleniu hasła promującego tytuł danego czasopisma.

Laureatem drugiej nagrody - 640 litrów biostymulatoró Agro - Sorb - został uczestnik, który spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy ułożyli hasło konkursowe dla "WiOM Warzywa i Owoce Miękkie" uzyska od Komisji Konkursowej najwyższą ocenę za zadanie konkursowe nr 1 oraz za zadanie konkursowe nr 2.

Zwycięzcy konkursu


Niezmiernie miło nam ogłosić, że zwycięzcą konkursu i zdobywcą głównej nagrody - ładowarki przegubowej Weidemann1390 - został Pan Rafał z miejscowości Ptaki. Pan Rafał bezbłędnie wytypował wagę ładowarki wraz z paletą gazet, która wyniosła 3199 kg. Film z oficjalnego ważenia tej ładowarki można zobaczyć poniżej. Gratulujemy!

Natomiast zdobywcą drugiej nagrody  w naszym konkursie - 640 litrów biostymulatorów Agro-Sorb - został Pan Piotr z Dzierzkowic, który ocenił wagę ładowarki z paletami gazet na 3190 kg. Tym bardziej serdecznie gratulujemy!

Wręczenie nagród obu zwycięzcom odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 12:00 podczas targów Agro Show 2022 w Bednarach k. Poznania na stoisku Polskiego Wydawnictwa Rolniczego nr 377 w sektorze B.

26. maj 2024 01:10