StoryEditor

XIX Dni Ogrodnika

13.09.2017., 11:08h

Dziewiętnasta edycja Dni Ogrodnika – Targów Międzynarodowych za nami. Imprezę można zaliczyć do udanych. Na terenie Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie swoje produkty zaprezentowało ok. 200 firm. 

To jedyna taka impreza, ukierunkowana na ogrodnictwo, zwłaszcza pod osłonami, w Polsce. Raz do roku do Gołuchowa przybywają ogrodnicy z całego kraju. Jest to swego rodzaju święto – podsumowanie działalności firm przez ostatni rok, spotkanie z odbiorcami i kontrahentami. Ogrodnicy mogą obejrzeć całą paletę odmian warzyw, w tym promowane na przyszły sezon nowości, a także zapoznać się z nowinkami na rynku środków produkcji ogrodniczej. I chociaż w branży ogrodnictwa pod osłonami z roku na rok nie pojawiają się jakieś spektakularne nowości, to jednak firmy wciąż udoskonalają swoje produkty, modernizując, poprawiając i wprowadzając ulepszenia.

Artykuły relacjonujące tegoroczne Dni Ogrodnika ukażą się wkrótce na łamach czasopism „Pod Osłonami” i „WiOM – Warzywa i Owoce Miękkie”.  A póki co zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  z tej dwudniowej wystawy.

am

26. maj 2024 03:54