StoryEditor

Zgłoś firmę przyjazną rolnikom do Plebiscytu Izydory 2022 i wygraj nagrody!

To rolnicy co roku wybierają firmy najbardziej im przyjazne w Plebiscycie Izydory, dlatego już dziś możesz zgłosić firmę do tego wyjątkowego tytułu. Dla głosujących przewidziano wyjątkowe nagrody – sprawdź, jakie!

To już piąta edycja Plebiscytu!

12 stycznia wystartował pierwszy etap V edycji Plebiscytu Izydory 2022. W tym konkursie organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. rolnicy zgłaszają firmy, które według nich są godne polecenia i pomocne w codziennym prowadzeniu gospodarstwa.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie spośród kilku kategorii, najlepszych firm, dla których rolnik oraz jego interesy stanowią najwyższą wartość, realizowaną w codziennych interakcjach z gospodarzami.

pierwszym etapie konkursu należy zgłosić maksymalnie 6 firm przyjaznych rolnikom, poprzez formularz, co zajmie nie więcej niż kilka minut. Daje to szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu firmom w Plebiscycie i statuetki Izydory 2022, a rolnikom szansę na atrakcyjne nagrody.


Pierwszy etap konkursu trwa od 12.01.2022 do 25.03.2022. Po tym etapie 25 kwietnia 2022 wyłonimy nominacje i kategorie, w których firmy będą walczyć o pierwsze miejsca w kolejnych etapach Plebiscytu Izydory 2022.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania firm TUTAJ.

W tym roku rolnicy mogą wygrać laptop i roczne prenumeraty z ciekawymi gadżetami.

29. maj 2024 13:28