StoryEditor

Po prostu "Z Bronisz"

14.04.2016., 10:25h
Marka handlowa "Z Bronisz" to 5 produktów Firmy Green Factory, które wprowadzono już do sprzedaży. Wpisują się one w aktualne trendy żywieniowe, są wyselekcjonowane, umyte i  przygotowane do spożycia. 

Pod marką "Z Bronisz" sprzedawane są sałaty, których mieszanki tworzone są z najlepszych surowców, z wykorzystaniem produktów pochodzących od certyfikowanych dostawców. Oferta produktów na dzień dzisiejszy obejmuje: mieszankę sałatkową z roszponką, mieszankę sałatkową z rukolą, oraz produkty mono: roszponkę, rukolę oraz szpinak.  Green Factory, producent, pierwszych towarów sprzedawanych pod marką "Z Bronisz" gwarantuje, że warzywa będą najwyższej jakości, bez konserwantów, przygotowane w warunkach zapewniających bezpieczeństwo żywności.  Produkty są dostępne w ofercie handlowej producenta oraz innych dystrybutorów Rynku Hurtowego Bronisze.

Spółka Rynek Hurtowy Bronisze w porozumieniu z producentami zamierza wprowadzać na polski rynek, produkty o najwyższej jakości, gwarantujące konsumentowi  łatwość przygotowania potraw, będące jednocześnie bezpieczną i zdrową żywnością. Spółka czeka na kolejnych producentów, którzy zagwarantują najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami, wtedy zostanie im udostępniony znak "Z Bronisz". 

Źródło: www.bronisze.com.pl

23. marzec 2023 05:35