StoryEditor

Trwa Spotkanie Cebulowe. Oglądaj na żywo!

13.01.2021., 00:00h

Dziś punktualnie o godz. 10.00 rozpoczęło się nasze Spotkanie Cebulowe, czyli webinarium on-line poświęcone wyzwaniom i zagrożeniom w uprawie i sprzedaży cebuli. Lista prelegentów jest długa, a program bogaty, dlatego zachęcamy do oglądania spotkania na żywo prosto z naszego studia telewizyjnego w Poznaniu!

Webinarium organizujemy wspólnie z przetwórnią GreenYard. O tym, co wydarzy się do połowy stycznia na cebulowym rynku mówi menedżer działu Agro GreenYard, Wojciech Krause. Magdalena Sobocińska, ekspert ds. skuteczności środków ochrony roślin przedstawi możliwości ochrony cebuli przed najgroźniejszymi patogenami cebuli zarejestrowane na rok 2021.
Z kolei reprezentanci firm Hazera - Wiesław Jakubowski i Seminis - Mariusz Kąkol zarekomendują odmiany cebuli na nowy sezon. 

Natomiast nowe i sprawdzone rozwiązania w ochrony cebuli przedstawi Karolina Dziubek z firmy Agrosimex. O zaletach stosowania adiuwantów w opryskach opowie Adam Wachowski z firmy Agromix, a sposoby na choroby odglebowe zaprezentuje Szymon Grochowski z BioAgris. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także od Krzysztofa Tułeckiego z Rivulisa o korzyściach płynących z zastosowania na plantacji cebuli nawodnienia kroplowego. 

Spotkanie prowadzi Katarzyna Wójcik, redaktor naczelna miesięcznika "Warzywa i Owoce Miękkie".
Zapraszamy do uczestnictwa w webinarium! Oglądaj na żywo i zdobądź cenną wiedzę z zakresu uprawy cebuli! KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ, BY OBEJRZEĆ!

27. marzec 2023 23:30