StoryEditor

Zapraszamy na seminarium "Warzywa z Bronisz"

21.01.2021., 00:00h

Jeszcze w tym miesiącu - 28 stycznia - odbędzie się seminarium WiOM z Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynkiem Hurtowym w Broniszach: Warzywa z Bronisz – zdrowe, bezpieczne, certyfikowane. Zapraszamy!

Nowoczesny rynek hurtowy 2021 i możliwości współpracy z rolnikami przedstawi prezes Rynku Janusz Byliński.

Z kolei Anna Kaszewiak reprezentująca rynek w Broniszach zdradzi nam 7 grzechów głównych operatorów żywności, z których trzeba się spowiadać m.in. przed sanepidem.

Jak radzą sobie na rynku z resztkami roślinnymi? Wiele do powiedzenia ma w tej sprawie nasz kolejny prelegent Krzysztof Karpa, dyrektor Biura Administracji Rynku w Broniszach.

W naszym studiu będziemy też gościć prof. Jolantę Kowalską z Instytutu Ochrony Roślin, którą poprosiliśmy o o zaprezentowanie ekologicznych środków ochrony roślin jako uzupełnienie chemicznej metody ochrony warzyw.

Magdalena Sobocińska – ekspert ds. oceny skuteczności środków ochrony roślin nakreśli drogę do rejestreacji środka ochrony roślin.

Producentów warzyw, a szczególnie tych produkujących odpady biologiczne (obieralnie warzyw, producenci włoszczyzny, itd.) powinno zainteresować wystąpienie Sławomira Gacki z firmy Probiotics, który nauczy nas, jak z odpadów zrobić „złoto“.

Seminarium odbędzie się online 28 stycznia o godzinie 10.00. Aby się zapisać, kliknij TUTAJ.

Zapraszam!

Katarzyna Wójcik

02. grudzień 2023 13:32