StoryEditor

Korzystaj z portalu abcochronyroslin.pl!

01.06.2021., 00:00h

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. wydawca magazynu WiOM i portalu warzywaiowoce.pl uruchomiło specjalny serwis abcochronyroslin.pl, który wspiera wszystkich rolników w zakresie ochrony upraw.

Na portalu można znaleźć aktualną Bazę Środków Ochrony Roślin, w której znajdują się wszystkie aktualnie dopuszczone do stosowania pestycydy wraz z informacjami o ich składzie, dawkowaniu i stosowaniu. Poszczególne preparaty można  odnaleźć korzystając z prostej i szybkiej wyszukiwarki. Dodatkowo w tej witrynie można zyskać dostęp do e-wydania Programu Ochrony Roślin Warzywniczych zawierającego wskazówki do zwalczania chorób, szkodników i chwastów w uprawie warzyw gruntowych i pod osłonami. Na tym portalu znajdują się także porady artykuły poradnikowe z zakresu ochrony roślin m. in. z naszego portalu warzywaiowoce.pl

Przypominamy też, że od marca br. Działa także specjalny newsletter Agrarpogoda, który współtworzymy razem z ekspertami z IOR-PIB w Poznaniu. Wszystkim, którzy na grarpogoda.pl zapiszą się na nasz newsletter wysyłamy regularnie informacje, porady i alerty dotyczące pojawiania się chorób i szkodników na plantacjach m. in. ziemniaków.

05. marzec 2024 09:19