StoryEditor

Mechaniczne odchwaszczanie warzyw przy pomocy chwastownika precyzyjnego

28.09.2021., 00:00h

Podczas naszego ostatniego Spotkania Cebulowego w Strzałkowie, mieliśmy okazje zobaczyć efektywność działania chwastownika precyzyjnego. Maszyna przeznaczona do mechanicznego usuwania chwastów na plantacjach warzyw. Zobacz do czego można ja wykorzystać.

16 lat doświadczenia w sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych

Firma Karchex to rodzinna firma powstała w 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła od importu, serwisu i sprzedaży urządzeń firmy Karcher. Działają na terenie całego kraju. W 2007 roku zwiększyli zakres usług o produkcję, regenerację węży hydraulicznych oraz sprzedaż akcesoriów hydrauliki siłowej. Rok 2009 to wprowadzenie oferty na traktorowe agregaty prądotwórcze na WOM włoskiej firmy Energy z bezszczotkową prądnicą Linz. Firma skupia się na wybranych, najwyższej jakości urządzeniach rolniczych i jest przedstawicielem austriackiej firmy Gruber - producenta śrutowników i młynów do kukurydzy na CCM.

Chwastownik precyzyjny do zwalczania chwastów w warzywach

Chwastownik precyzyjny TS 300 firmy Treffler to urządzenie do usuwania chwastów we wszystkich rodzajach warzyw, niezależnie rozstaw rzędów. Sprawdza się, również w odchwaszczaniu cebuli, brokułu, zbożach i kukurydzy. W palecie pielników są małe urządzenia przeznaczone do tuneli, o szerokości roboczej 1,5m, aż do największej maszyny o rozstawie 29m.

Urządzenie ma bardzo dużo możliwości dopasowania się etapu wzrostu rośliny jak i warunków glebowych. Sprawdza się, również jako urządzenie rozbijające skorupę gleby powstałą w wyniku ulewnych deszczy.

Wśród innych produktów ofertowanych przez firmę Karchex są również wały pryzmatyczne, wykorzystywane również do rozkruszania skorupy gleby.

Zobacz jak pracuje chwastownik precyzyjny!

16. lipiec 2024 18:47