StoryEditor

Nowa rejestracja – nowe możliwości – NATURALIS od firmy BIOCONT

28.09.2022., 00:00h

15.09.2022 roku redakcja WiOM zorganizowała spotkanie na polu u Pana Włodzimierza Ziółkowskiego, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć plon końcowy uprawianej u niego cebuli oraz posłuchać między innymi o ochronie biologicznej, o której opowiadał Mariusz Staszczyk z firmy BIOCONT.

- Witamy na dniach cebuli w Strzałkowie. Przybyliśmy tutaj dzisiaj, żeby opowiedzieć o biologicznych środkach ochrony roślin, które zdobywają obecnie coraz większą popularność w związku z wycofywaniem substancji chemicznych, coraz większymi problemami ze zwalczaniem szkodników i z wytwarzającymi się odpornościami na substancje czynne – zaczął Mariusz Staszczyk.

 
Fot. 1. Mariusz Staszczyk firma Biocont

Nowa rejestracja – nowe możliwości

- Dzisiaj głównie skupię się na preparacie Naturalis, który zyskał w tym roku bardzo szeroką rejestrację. Do tej pory zarejestrowany był pod osłonami, teraz jego rejestracja została zwiększona o uprawy polowe. Jest to grzyb owadobójczy, który ma bardzo szerokie spektrum działania. Zwalcza tak zwane owady miękkie – Staszczyk.

 

W jaki sposób działa Naturalis? Jakie preparaty posiada w swoim portfolio firma BIOCONT? Jak używać biologii, aby ta działała? Wszystko w filmie poniżej!

25. maj 2024 20:10