StoryEditor

ADOB po raz kolejny liderem rynku nawozów dolistnych!

03.12.2019., 12:14h
Jak wynika z badań wykonanych przez agencję badawczą Kynetec nawozy dolistne firmy ADOB były w minionym sezonie ponownie produktami, po które rolnicy i ogrodnicy sięgali najczęściej.  Powierzchnia (SDV) na której zastosowano w Polsce nawozy ADOB wyniosła ponad 2 miliony hektarów.

 - Bardzo nas cieszy, że polscy plantatorzy doceniają jakość i innowacyjność naszych produktów i wybierają nawozy ADOB do nawożenia swoich upraw. Nasze flagowe produkty Basfoliar® 2.0 36 Extra czy ADOB® Bor od lat cieszą się dużym zaufaniem i są stosowane na setkach tysięcy hektarów, praktycznie w każdym rejonie Polski – komentuje dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB.

Rolnicy i ogrodnicy coraz częściej zwracają uwagę na skład nawozu i jego formę chemiczną. Jak pokazują badania rynku chętnie są wybierane nawozy, gdzie mikroelementy występują w postaci chelatów, jak np.  Basfoliar® 2.0 36 Extra. 

 - W przypadku produktu Basfoliar® 2.0 36 Extra użytkownicy z pewnością doceniają nie tylko chelatację mikroelementów biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA i ich łatwą oraz szybką dostępność dla roślin ale także innowacyjną technologię 2.0, która  poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu. Dzięki tym cechom Basfoliar® 2.0 36 Extra to od lat numer jeden wśród nawozów wieloskładnikowych na polskim rynku - dodaje Jacek Nowakowski, dyrektor marketingu firmy ADOB. 

Źródło: ADOB, badania Kynetec: AgriInsight Polska Nawozy dolistne, 2019
16. lipiec 2024 10:18