StoryEditor

HORTI-TECH 2019 za nami

19.02.2019., 11:48h
Wspólne wydarzenie branżowe jakim są Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH oraz Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej odbyły się w dniach 13-14 lutego 2019 roku w Kielcach.

Organizatorzy MTAS i konferencji FruitPRO postanowili od sezonu 2019 połączyć znane w branży sadowniczej wydarzenia. Tym sposobem, na targach można było zobaczyć ofertę 100 firm i jednocześnie skorzystać z wiedzy ekspertów. W 2019 roku rozszerzono tematykę targów HORTI-TECH o zagadnienia handlu owocami i warzywami.

Konferencja FruitPRO w Kielcach

Konferencja FruitPRO, odbyła się po raz pierwszy w Kielcach. Wygłoszono kilkanaście wykładów przez przedstawicieli świata nauki i doradców sadowniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Poruszano zagadnienia dotyczące, m.in. aspektów ekonomicznych produkcji sadowniczej, nowości agrotechniki i ich wpływ na jakość owoców.

Wszystko do polskich gospodarstw podczas targów HORTI-TECH

Maszyny uprawowe i narzędzia używane w produkcji sadowniczej i warzywniczej, ale też wszelkie niezbędne nawozy, biostymulatory, środki ochrony i wiele innych produktów przydatnych producentom owoców i warzyw – to i wiele innych produktów niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu gospodarstw można było zobaczyć w Targach Kielce od 13–14 lutego.

Także w 2019 roku nie zabrakło podczas HORTI-TECHU między innymi:  przedstawicieli Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, gdzie można było liczyć na specjalistyczne konsultacje.

Maciej Kania

15. lipiec 2024 09:42