StoryEditor

Marka Case IH partnerem 50. Aukcji Pride of Poland

06.08.2019., 12:01h
Case IH to wybór profesjonalistów, którzy stawiają̨ na sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i jakość, udowodnioną ponad 175-letnim dziedzictwem i doświadczeniem marki w branży rolniczej. Poza doskonałą ofertą oraz niezawodnością̨ potwierdzoną przez użytkowników na całym świecie, marka Case IH wyróżnia się̨ również nietuzinkowym podejściem do klienta.

„Projektując swoje działania, stawiamy na to, aby odpowiadały realnym potrzebom i zainteresowaniom naszych klientów. Chcemy być tam, gdzie oni – angażować się̨ w wydarzenia, które są̨ dla nich istotne. Tak zrodził się̨ pomysł dołączenia do grona partnerów jednej z najważniejszych imprez w świecie hodowców i pasjonatów koni arabskich czystej krwi – 50. Aukcji Pride of Poland oraz towarzyszącego aukcji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi.” – podkreśla Piotr Szewczuk, Case IH Business Director.

Aukcja Pride od Poland to najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające na koncie tradycję i historię sięgającą pół wieku. Jest to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia hodowli o najcenniejsze okazy koni arabskich czystej krwi z najznamienitszych i najbardziej utytułowanych linii i rodów. Wysokiej klasy konie arabskie uczestniczące w aukcji, które mają na swoim koncie najwięcej osiągnięć pokazowych, pochodzą̨ ze stadnin państwowych Janów Podlaski, Michałów i Białka oraz ze stadnin prywatnych. Gwarancją wysokiej jakości koni oferowanych podczas aukcji jest nie tylko długoletnia tradycja hodowli, ale i olbrzymia pasja hodowców. To właśnie pasja, zaangażowanie, tradycja i najwyższa jakość rezultatów są̨ tym, co łączy markę̨ Case IH oraz aukcję Pride od Poland i sprawia, że ta współpraca ma wyjątkowy charakter.

Maciej Kania
Źródło: mat. prasowy CNH Industrial Polska

29. wrzesień 2023 05:41