StoryEditor

Trwa webinarium "Jak trafić z cieczą użytkową do każdego zakamarka rośliny. Opryskiwacze z pomocniczym strumieniem powietrza"

18.05.2021., 00:00h

O 19.00 rozpoczęło się webinarium WiOM i PROFI "Jak trafić z cieczą użytkową do każdego zakamarka rośliny. Opryskiwacze z pomocniczym strumieniem powietrza".

Podczas naszego spotkania chcemy poznać odpowiedzi na pytania w zakresie skutecznej ochrony plantacji przed agrofagami. 

Specjaliści w naszym studio radzą, jak trafić z cieczą roboczą do każdego zakamarka rośliny. Są z nami eksperci z firm: Agrosimex, BASF oraz Bury. Swoje doświadczenia w tym względzie przekazuje nam także plantator Mateusz Maruszewski, pracujący stale nad dokładnym pokryciem roślin cieczą użytkową w zwalczaniu agrofagów truskawek.

Dokonujemy także rynku opryskiwaczy z pomocniczym strumieniem powietrza do uprawy warzyw, truskawek i innych roślin. Poruszamy również kwestię ochrony truskawki.

Zachęcamy do oglądania spotkania na żywo! Jeśli jednak ktoś z Państwa nie będzie mógł uczestniczyć w dzisiejszym webinarium, informujemy, że w późniejszym terminie będzie ono dostępne na stronie https://opryskiwacze.warzywaiowoce.pl/


05. grudzień 2023 22:26