StoryEditor

Zoomlion – nowa marka ciągników w Polsce

13.09.2016., 10:42h

Spółka Master Agro z Olsztyna, dostawca na rynek ciągników rolniczych Hattat oraz zachodnich maszyn rolniczych Mazzotti i Zitech, wprowadza na rynek polski kolejną, nową markę ciągników – Zoomlion.

Ciągniki Zoomlion miały swoją makrorynkową premierę na ubiegłorocznej wystawie Agritechnica w Hanoverze. Producent oferuje klientom nowoczesną stylistykę i szeroki asortyment mocy, tj. od 25 do 210 KM. Pierwsze dostawy ciągników tej marki na rynek polski obejmują modele o mniejszej mocy – 25 i 50 KM, w wersjach z kabiną komfortową lub z ramą ochronną. Ciągniki ze względu na swoje parametry techniczne znajdą zastosowanie w rolnictwie, w gospodarstwach warzywniczych, sadownictwie jak również w firmach zajmujących się utrzymaniem dróg i ulic oraz pielęgnacją zieleni.
Projekt prowadzony jest wraz ze Spółką Invest Mot, pełniącą rolę wyłącznego importera Zoomlion w Polsce. Master Agro jest dystrybutorem ciągników Zoomlion na terytorium całego kraju, a bezpośrednią sprzedaż i serwis ciągników oraz zaopatrzenie w części i oryginalne, firmowe akcesoria prowadzić będą autoryzowane punkty dealerskie.
Źródło:masteragro.eu

15. lipiec 2024 11:30