StoryEditorGroźny wypadek

Kobieta przysypana tonami ziemniaków. Tragiczny wypadek w gospodarstwie

09.11.2022., 13:01h
Michał CzubakMichał Czubak
Pod Iławą doszło do koszmarnego wypadku. Kobieta, która znajdowała się nieopodal ciężarówki wypełnionej ziemniakami, została przez nie przysypana. Jak doszło do tak tragicznego wypadku?

Tragiczna sytuacja miała miejsce w miejscowości Zwiniarz, woj. warmińsko- mazurskie. Podczas prac w gospodarstwie rolnym kobieta została przysypana tonami ziemniaków. Na miejsce wydarzenia skierowano cztery zastępy strażackie.

Poszkodowaną udało się wydobyć spod góry ziemniaków, po czym trafiła niezwłocznie do szpitala.

W momencie dotarcia straży pożarnej kobieta była przysypana ziemniakami do połowy. Postronni świadkowie zdarzenia odgrzebali poszkodowaną. Zapewne to, pozwoliło na uratowanie życia kobiecie. Gdyby nikt tego nie zauważył, a następnie nie odkopał poszkodowanej, mogłaby nie przeżyć do przyjazdu straży.

Jaka była przyczyna wypadku?

Na miejscu pracowali policjanci, którzy podają przyczyną wypadku.

image

ziemniaki wypadek

FOTO: fot. Osp Zwiniarz

— Podczas prac w gospodarstwie rolnym urwały się aluminiowe drzwi naczepy od wywrotki, na której znajdowały się ziemniaki, które następnie przysypały stojącą w pobliżu mieszkankę gminy Grodziczno. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala – przekazuje asp. Ludmiła Mroczkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

opr. na podst. Michał Czubak tygodnik-rolniczy.pl

Fot. OSP Zwiniarz

 

22. czerwiec 2024 03:13