StoryEditor

Trwają targi Gardenia 2021 w Poznaniu [galeria]

05.11.2021., 00:00h
Profesjonaliści branży ogrodniczej spotkali się w Poznaniu, żeby poznać trendy ogrodnicze, zobaczyć nowości topowych producentów oraz zawrzeć strategiczne relacje na kolejny sezon. Od czwartku 4.11 do 6.11.2021. można wziąć udział w tym wydarzeniu. Na przestrzeni trzech pawilonów swoje stoiska prezentują firmy z branży ogrodniczej Zobaczcie galerię zdjęć.

Branża ogrodnicza w jednym miejscu 


Podczas targów Gardenia można zobaczyć szkółki drzew i krzewów ozdobnych, roślin ogrodowych i doniczkowych, producenci posiadający w ofercie szklarnie, podłoża, donice i materiał pomocniczy w uprawach, a także nasiona i cebule kwiatowe, chemię ogrodową, nawadnianie, narzędzia czy maszyny ogrodnicze i komunalne. Jak zawsze, ważnym punktem będzie architektura krajobrazu i meble ogrodowe.

Konferencje dla profesjonalistów ogrodnictwa:
  • XV Forum Miejska Sztuka Ogrodowa, hasło przewodnie: „Odbetonować miasta”. Wśród prelegentów zarówno aktywiści miejscy, zarządcy zieleni miejskiej, jak i architekci krajobrazu.
  • Arena Krajobrazu – 2-dniowe spotkanie światowej klasy architektów i projektantów ogrodów i terenów zielonych. Wystąpią m. in. Taina Suonio, Anca Panait, Marta Góra, Joanna Rayss, Hexian Jin czy Bernd Franzen oraz Jan Maruniewicz w 6-częściowym pokazie cięcia roślin ogrodowych.
  • Federacja Arborystów Polskich na swoim stoisku przeprowadzi cykl prelekcji i pokazów z zakresu dbania o drzewostan
  • Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu rozplanował 3-dniowy cykl wykładów, warsztatów i poradnictwa ogrodowego
  • Gra edukacyjna Przystań ogrodnicza na stoisku Zrób To Z Nami Online
  • DesignExpress poprowdzi warsztaty projektowania ogrodów w Vectorworks
  • W planie wykładów ponadto: Permakultura w ekologicznym ogrodzie jadalnym i Ekologiczny ogród pełen warzyw, owoców i ziół na słabej ziemi (Anielskie Ogrody) oraz Rola rebrandingu w branży ogrodniczej (agencja eFresh).

16. lipiec 2024 18:00