StoryEditorMateriał promocyjny

Jaką działalność można prowadzić w pawilonie handlowym?

28.11.2022., 08:16h
Artykuł partneraArtykuł partnera
Nowoczesne kontenery handlowe świetnie sprawdzają się w prowadzeniu współczesnej działalności biznesowej. Jako punkty sprzedażowe, usługowe, związane z obsługą klienta mają duże powodzenie. Z perspektywy przedsiębiorcy są tanie i łatwe w adaptacji pod daną działalność. Z punktu widzenia klientów zachęcają do odwiedzin bo są designerskie oraz zlokalizowane w dobrze dostępnych miejscach – zawsze znajdują się blisko Ciebie.

Kontener handlowy do działalności usługowej

Punkty obsługi klienta są ważnym elementem wielu przedsiębiorstw. Pozwalają na przyjmowanie interesantów w miejscach, które są dla nich łatwo dostępne. Zamiast udawać się do zatłoczonych centrów miast czy galerii handlowych mogą oni wygodnie dotrzeć do punktu usługowego w swojej okolicy.

image

Publikacja Specjalna

FOTO: Art. Partnera

W pawilonach można zaaranżować różne biura usługowe, związane z prowadzeniem działalności handlowej, doradczej. Wśród przykładowych biznesów, jakie mogą skorzystać z zalet zabudowy kontenerowej są:

  • firmy telekomunikacyjne,
  • sprzedawcy usług telefonii komórkowej,
  • deweloperzy prowadzący sprzedaż mieszkań,
  • sprzedawcy ubezpieczeń,
  • placówki pocztowe i kurierskie,
  • sklep z pamiątkami i rękodziełem,
  • budkę z przekąskami i napojami.

Zdarza się, że wewnątrz kontenerów świadczone są usługi z branży beauty, np. stylizacja paznokci. Jak to możliwe? Wszystko zależy od metrażu i układu, a także wyposażenia pawilonu handlowego.

Dlaczego warto otworzyć sklep czy lokal w kontenerze?

Dzisiaj pawilony handlowe są bardzo modne, a za ich popularnością idzie niska cena zakupu oraz utrzymania obiektu. Koszt finalny całej inwestycji zależy jednak od tego, na jakie wyposażenie się zdecydujesz, ile zapłacisz za dzierżawę działki i aranżację terenu zewnętrznego przynależącego do pawilonu.

Warto pamiętać, że producenci kontenerów dają wiele opcji wyposażenia obiektów. Można zamontować w nich wszystkie instalacje – elektryczną, grzewczą, wodną. Niezbędna okaże się także łazienka z toaletą oraz aneks kuchenny. Czasem też szatnia. Za komfort użytkowania obiektu odpowiada też izolacja termiczna. Możesz swobodnie zdecydować o tym, jaka będzie posadzka, okna, rolety okienne.

image

Publikacja Specjalna

FOTO: Art. Partnera

Pawilon handlowy – korzyści dla Twojego biznesu

Największą bolączką przedsiębiorców, obok wysokich kosztów utrzymania lokali stacjonarnych, jest ograniczenie terytorialne prowadzonej działalności. Kontener mobilny w pełni rozwiązuje to zmartwienie, bo może być przewożony z miejsca na miejsce. To oznacza, że podążasz za swoimi klientami, trafiając do miejsc, w których chętnie skorzystają z Twoich produktów lub usług.

22. czerwiec 2024 01:44